Про компанію

Продаж насіння соняшника - європейська якість за українською ціною!

 

Агроспецпроект - приватне підприємство з п'ятнадцятирічним досвідом роботи на ринку сільськогосподарської продукції. Основний профіль діяльності нашої організації - вирощування та продаж високоврожайного насіння соняшника, кукурудзи, ріпаку, пшениці, сорго і картоплі, а також їх оптимізація під європейські стандарти.

Діяльність підприємства здійснюється на території загальною площею 8000 гектарів землі в Чорнобаївському районі Черкаської області. 750 гектарів відведено під ділянки гібридизації. Останні п'ять років ми інтенсивно вирощуємо гібриди насіння соняшнику французької фірми «Euralis Semences», яка є лідером серед насіннєвих компаній Європи.

Основу установи Агроспецпроект складає команда з 1200 однодумців і професіоналів, які спільно працюють на розвиток багатогранного сільськогосподарського підприємства. Якість продукції, багаторічний досвід і наполеглива праця вивели організацію на лідируючі позиції українського ринку насінневої продукції. Крім того, ми завоювали визнання зарубіжних колег і партнерів.

Насіння від ПП Агроспецпроект відрізняється від європейського тільки значно меншою вартістю!

Дистриб'юторська структура компанії складається з більш, як 30 підприємств у різних областях України. Наші фахівці займаються розповсюдженням насіння агрокультур, надають кваліфіковані консультації про методи і технології вирощування сільськогосподарських культур в будь-якій кліматичній зоні України.

Ми розуміємо наскільки важливим є питання ціни для українського аграрія, тому цінова політика нашого підприємства максимально орієнтована на вітчизняний сільськогосподарський ринок. Продаж насіння соняшника та інших сільськогосподарських культур здійснюється за найдоступнішими цінами.

Співпраця з відомими світовими підприємствами-оригінаторами дає можливість забезпечити українських сільгоспвиробників насінням з високим генетичним потенціалом і значною продуктивністю. Ми гарантуємо високу якість всіх видів послуг, адже наші фахівці контролюють всі процеси виробництва, починаючи з підготовки грунту і закінчуючи відвантаженням товару споживачу. Все насіння сертифіковане насіннєвою інспекцією України і відповідає нормам ДСТУ.

Посівний матеріал характеризується:

- високими показниками врожайності;
- інтенсивністю росту;
- стійкістю до несприятливих погодних умов та рослинних хвороб;
- високою прибутковістю з гектара землі (у порівнянні з сортами від інших виробників).

Зробити насіння європейської якості доступним для українського споживача - ось кредо нашої компанії!

Запрошуємо Вас до співпраці!

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Питання і відповіді

Де купити соняшник оптом?

29 червня 2021 в 14:04 відповідей: 1
 
 
 

Де замовити соняшник Бенето?

13 травня 2019 в 18:29 відповідей: 1
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create