“Навіщо платити більше” - це не тільки слова з популярної реклами, але добре відома фраза з життя. В час складних ринкових відносин нам пропонують купити не тільки “слона”, але і, на жаль, часто кота. Останній ретельно запакований в яскравий і привабливий мішок. До чого це я веду, запитаєте? Я про те, що цілком можливо купити якісний продукт, не переплачуючи вдвічі. Як? Читайте далі. Якщо коротко, то говоритимемо сьогодні про насіння соняшника в Україні. Якщо ви аграрій, то вам обов'язково почитати цю статтю. Дочитайте до кінця. Ми розкажемо, як розрізнити підробку від справжнього продукту і навчимо простої математики економії.

Варто, мабуть, розпочати з того, що нині Україна є головним гравцем на ринку експорту соняшникової олії.

Нещодавно в proagro.com.ua з'явилась публікація, в якій йшлось про те, що Україна залишається провідним світовим виробником і експортером соняшникової олії, залишивши позаду (з великим відривом) усіх своїх можливих конкурентів. “У 2013/14 МР, згідно свіжому прогнозу, вона експортує 3,9 мільйона тонн соняшникової олії, що на 0,22 мільйона тонн більше попередньої оцінки", - наголошується у публікації.

Так, за прогнозом USDA, в 2013/14 МР вітчизняна частка у світовому виробництві дорівнює 29,38% проти 28% за минулі роки, а в світовому експорті - 56,66% (хоча прогнозувалось лише 55,64%).

Нагадаємо, що раніше генеральний директор асоціації "Укроліяпром" Степан Капшук заявив, що Україна виготовляє стільки соняшникової олії, скільки раніше виробляли усі регіони Радянського Союзу.

Звідси можна зробити висновки не лише про потужні вітчизняні можливості, але і про те, що аграрії як ніхто потребують підтримки та якісного посівного матеріалу.

Так навіщо платити більше?

Що не кажіть, а ми звикли довіряти бренду, відомим торговим маркам. Що стосується насіння соняшника, то тут кращою з кращих вважається французька селекція. «Euralis Semences» - компанія зі світовим ім'ям, якій без перебільшень довіряють. Насіння вважається найкращим. Вітчизняні аграрії, які знають золоту істину, що весь успіх починається з якісного насіння (!), з цими словами погодяться. Ми, в принципі, теж не будемо заперечувати. От тільки... навіщо ж платити більше?! Адже в Україні уже більше 15 років успішно працює підприємство, що займається вирощуванням гібридного насіння соняшника на основі батьківських форм «Euralis Semences». Це компанія Агроспецпроект. Продукція обох виробників відрізняється тільки ціною. Насіння соняшника «Euralis Semences» запаковується в брендову упаковку компанії. А купуючи продукцію Агроспецпроект, ви отримуєте ту ж європейську якість, тільки у звичайному пакуванні підприємства. Відповідно купувати насіння інших відомих європейських брендів немає сенсу. Платити за фірмовий мішок — це ж не у ваших інтересах, чи не так?

Відчуваєте різницю? Ну принаймні реальні переваги ви відчуєте відразу.

Популярність насіння соняшника Агроспецпроекст або Обережно! Підробка!

Компанія Агроспецпроект вирощує гібридне насіння соняшника. Продає виключно сертифіковану продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості. Сьогодні насіння цієї торгової марки користується неабиякою популярністю в сільськогосподарських виробників. Але у популярності є друга сторона медалі. Продукцію стали підробляти (це ще раз підтверджує якість, адже поганий товар, який не користується попитом підробляти немає логіки).

Тож сучасні аграрії мають вибирати і перевіряти насіння за всіма законами оптики.
Купуючи насіння Агроспецпроект, обов'язково звертайте увагу на головні три ознаки:

Мішки захищені голограмою (а НЕ дзеркальною наклейкою).

На мішках обов'язково має бути штамп з назвою гібриду.

Насіння соняшника Агроспецпроект пофарбоване в червоний колір (а НЕ синій).

Компанія BECKER UNDERWOOD постачає ексклюзивно для компанії Агроспецпроект фарбу оригінального червоного відтінку.

Тож будьте обачними! Остерігайтесь підробок!

Непідробного вам успіху та вдалого бізнесу!

Купити насіння соняшника можна тут! За детальною інформацією звертайтесь за контактними номерами телефонів: (044) 2586547, (050) 442-82-51.

P.S. Про “найприбутковіший” гібрид насіння соняшника читайте тут.