Поганому матросу і попутній вітер заважає! А от хорошим фермерам, які дбають про свій майбутній врожай, мати успіх і бути на висоті не заважає нічого. Адже є компанія Агроспецпроект, яка пропонує кращі гібриди насіння соняшника в Україні. Не один десяток агропромислових підприємств з різних регіонів країни сьогодні є яскравим прикладом того, що успіх починається з якісного насіння. Адже усі вони обирають гібриди від Агроспецпроект.

Українські родючі землі – це завжди вигідна інвестиція у власний прибуток, якщо вміти з ними поводитися. Фермери в усі часи, а надто сьогодні, мають спільні питання та проблеми. Як досягти високих показників врожайності соняшника? Які гібриди кращі, стійкіші і прибутковіші? Усе це цікавило, цікавить і буде завжди цікавити власників агропромислових підприємств. Бо, перш за все, обираючи неякісне насіння соняшника, ви ризикуєте перетворити шматок родючого чорнозему на «мінне поле» у власному користуванні. Щоб цього не сталося, візьміть за основне правило – обирати тільки найкращі гібриди насіння соняшника. Про них і поговоримо далі…

Компанія Агроспецпроект – це одне із провідних підприємств, яке заслуговує на особливу увагу. Тільки найкращі гібриди, продаж лише сертифікованого насіння. Французька селекція. Українське виробництво європейського рівня якості. Без жодних перебільшень вигідна цінова політика. І це далеко не все.

Купуючи насіння соняшника у компанії Агроспецпроект, ви отримуєте гарантований стабільний врожай. На особливу увагу заслуговує гібрид Жалон.

Гібрид розроблений спеціально для вирощування в кліматичних умовах України. Ексклюзивне право для вирощування має виключно компанія Агроспецпроект.

Його урожайність в 2013 році складає 32-39 ц/га. Більше того, вміст олії дорівнює 52%. У той час, коли аналогічні гібриди, з такими ж показниками урожайності, мають 36-40%. Як відомо, вміст олії — це головний фактор товарного зерна. Враховуючи те, що Україна є домінантом на ринку експорту олії, варто обов'язково звертати увагу на це.

Що стосується агрономічних показників гібриду, то Жалон має хороші темпи росту, високу стійкість до вилягання та різноманітних хвороб. Доведено, що гібрид є високоврожайним і проявляє високу стійкість до вовчка! Належить до середньо-ранньої групи стиглості, період вегетації складає 106 днів.

Дізнатись більше про характеристики гібриду ви можете тут або зателефонувавши за контактними номерами телефонів: (044) 25-86-547, (050) 44-28-251.