Особливості насіння соняшника сорту Жалон

Українські родючі землі – це завжди вигідна інвестиція у власний прибуток, якщо вміти з ними поводитися. Фермери в усі часи, а надто сьогодні, мають спільні питання та проблеми. Як досягти високих показників врожайності соняшника? Новий інтенсивний гібрид соняшник жалон насіння ось відповідь на це питання. Відноситься насіння до інтенсивного виду та дає хороші результати у всіх кліматичних регіонах України.
 
Вирізняється великою стійкістю до основних грибкових хвороб – фомозу, фомопсису та склеротинії, а також до вовчка.

Дає високі врожаї навіть під час спалаху захворювання. Для дозрівання гібриду знадобиться 106 днів. Період від сходів і до цвітіння займе лише 59 днів. У гібрида підвищений стартовий ріст рослини на початку її розвитку.

Агроспецпроект гарантує, що за рахунок високої адаптивності гібрида Жалон до типу грунту, соняшник забезпечує високу продуктивність насіння в будь-якому регіоні України. Навіть в періоди тривалої посухи гібрид може використовувати запаси вологи в ґрунті на глибині до 2,5 метра. При посадці варто дотримуватись оптимальної густоти посіву в межах 60 тис. рослин на гектар.

Високоврожайний гібрид, завдяки генетичній стійкості до стресів навколишнього середовища забезпечує високу продуктивність.

Насінина чорна, інколи трапляється із ледь помітними сірими смугами по боках. Вага тисячі насінин може сягати 73 г. Олійність гібрида висока, в середньому сягає 52 %, білка 15 – 17 %. З одного гектара посівів виходить 1403 – 1450 кг олії. Жалон витривалий до погодних коливань, толерантний до висипання насіння та вилягання.

Жалон – трилінійний, середньоранній (106 днів) гібрид від компанії Агроспецпроект. Максимальна врожайність та олійність. Висока стійкість до фомопсису та вовчка!

Батьківські лінії насіння соняшника Жалон завезені із Франції (французька селекція) та вирощені на території України.Жалон – це високоврожайний гібрид, він добре витримує критичні умови вирощування та посуху. Підходить до вирощування на всій території України, окрім регіонів з високими ризиками поразки рослин культури новими расами вовчка.

Агроспецпроект - приватне підприємство з п'ятнадцятирічним досвідом роботи на ринку сільськогосподарської продукції. Ми розуміємо наскільки важливим є питання ціни для українського аграрія, тому цінова політика нашого підприємства максимально орієнтована на вітчизняний сільськогосподарський ринок. Продаж насіння соняшника та інших сільськогосподарських культур здійснюється за найдоступнішими цінами. Насіння від ПП Агроспецпроект відрізняється від європейського тільки значно меншою вартістю!