Особливості соняшникових гібридів

Варто знати особливості соняшникових гібридів, адже ми використовуємо соняшник майже щодня. Це може бути соняшникова олія або ж насіння. Соняшник – головна олійна культура у Східній Європі адаптована до умов континентального клімату. Гібриди соняшнику купити недорого головне їх правиьно підібрати.

Про головні аспекти вибору соняшника для господарства ми розповімо вам в цій статті.

Правильно підібраний селекційний насіннєвий матеріал - половина успішного врожаю. Слід зважати на придатність гібриду до певної технології обробітку ґрунту, системи захисту та мінерального живлення, які будуть застосовані в господарстві.

Попит на вирощування соняшника залишається стабільно високим, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку, адже культура приносить аграріям хороші прибутки.

Існує ряд факторів, які необхідно враховувати при виборі різноманітних сортів та гібридів соняшнику, які матимуть високий генетичний потенціал для отримання гарного врожаю в конкретних умовах вирощування. А саме: врожайність та стабільність врожайності, стійкість до шкідників і хвороб, група стиглості, якісні показники, висота рослин та стійкість до вилягання.

Більшість гібридів компанії Агроспецпроект невимогливі до умов виробництва. Для них підходять традиційні технології, рекомендовані для відповідних регіонів. Але кожен гібрид соняшнику має свої особливості, що дає змогу сільгоспвиробнику підібрати найбільш оптимальний асортимент для отримання максимального прибутку. Адекватна густота рослин в посівах соняшнику має важливе значення для отримання високого врожаю насіння. Тим не менш культура здатна компенсувати різницю в густоті шляхом регулювання розміру кошиків.

При виборі гібридів потрібно звертати увагу на забур'яненість полів, на яких будуть вирощувати культуру. Якщо поле чисте або з однорічними бур'янами, де можна використати для захисту рослин ґрунтовий гербіцид, то варто обирати гібриди класичного типу. Також велику роль у отриманні стабільного врожаю відіграє пластичність гібриду. Якісні гібриди з цим критерієм можуть дати стабільний врожай, і в оптимальні, і в високоінтенсивні, і в складні роки.

Соняшник у процесі тривалої еволюції приcтосувався до витримування грунтової і повітряної посух, високих температур. Його корені можуть проникати на глибину понад 3 м і діставати звідти вологу та поживні речовини, недоступні для інших культур.

Насіння від ПП Агроспецпроект відрізняється від європейського тільки значно меншою вартістю! Ми гарантуємо високу якість всіх видів послуг, адже наші фахівці контролюють всі процеси виробництва, починаючи з підготовки грунту і закінчуючи відвантаженням товару споживачу. Все насіння сертифіковане насіннєвою інспекцією України і відповідає нормам ДСТУ.