Декілька лайфхаків для тих, хто вирішив вирощувати соняшник

"Сонячна квітка" або соняшник вже протягом багатьох років виконує роль короля українського поля. Неможливо уявити собі літо без широких українських простор усіяних цією квітучою рослиною. Така її популярність спричинена декількома факторами, про які ми і поговоримо в цій статті. А також в ній окресляться основні лайфхаки для отримання великого урожаю та відкриється секрет - де купити насіння соняшнику оптом недорого.

Отже, соняшник - одна з найкращих олійних культур. Олія - одна з основних сфер українського експорту. Логічним висновком тут буде те, що вирощувати соняшник вигідно. На нього є попит і тому соняшникове насіння посідає лідируючі місця на ринку сільськогосподарських культур. Якщо Ви також хочете зайнятись цією прибутковою справою, ми підготували декілька основних порад, які Вам допоможуть.

1. Вибір гібрида. Основний критерій великого врожаю - правильний гібрид у правильному місці. Вам необхідно підійти до цієї справи досить серйозно, детально вивчіть всі тонкості та деталі при виборі. Обов'язково враховуйте ґрунтово-кліматичні умови, а також зверніть увагу на те, які шкідники поширені у Вашій місцевості. Пам'ятайте, що високоврожайні гібриди реалізовують свій потенціаль виключно за оптимальних та комфортних умов.

2. Обов'язкове дотримання правил сівозміни при вирощуванні соняшника. Соняшникова коренева система може сягати понад 3 метри углибину грунту. Важливо, що у цьому шарі грунту було достатньо вологи. Найоптимальнішим рішенням буде висаджувати соняшник після озимих та ярих зернових культур. Якщо Ви висаджували на цьому грунті цукрові буряки, тоді висаджування соняшника там можливе лише через 2 роки. Садити соняшник там, де були висаджені овочі чи бобові культури взагалі не рекомендується, адже вони мають спільних шкідників.

3. Підібрати грунт. В цілому, соняшник не дуже вибаглива рослина, однак він буде рости погано, якщо грунт глинистий та з великим вмістом вапна, а також на піщаному грунті. Найкомфортнішою величиною рН ґрунту для соняшнику є від 5,7 до 7,0.

4. Коли сіяти соняшник. Насіння соняшнику починає проростати при температурі +3..+4°С, а сходи з'являються на 20-28-й день. Оптимальна температура проростання 20°С. За цієї температури сходи з'являються на 7-8-й день. Необхідно врахувати, що соняшник на ранніх стадіях свого розвитку дуже чутливий до перепаду температур та нестачі води.

5. Знайти поставника насіння соняшника оптом недорого. Як і обіцяли, розкриваємо цей секрет - вигідні умови для співпраці у компанії Агроспецпроект. Широкий вибір якісного товару за доступною ціною гарантується.