Купити насіння соняшнику оптом: особливості вибору

Як відомо, соняшник є досить поширеною сільськогосподарською культурою, яку вирощують практично скрізь. З насіння соняшника виготовляють олію, також його використовують у їжу, з нього виготовляють халву. Сфера використання цього насіння є доволі широкою.

Люди, які займаються вирощуванням сільськогосподарських рослин, прекрасно розуміють, що правильно вибране соняшникове насіння є одним із ключових моментів. Якщо це сільськогосподарські підприємства, то варто вибирати гібридне насіння соняшнику, оскільки воно є більш стійким до розвитку різних хвороб. Також для гібридного насіння є характерним однаковий час дозрівання, що значно полегшує процес збору врожаю.

Щороку на ринку з'являються нові сорти. Проте якщо ви вперше вирішили здійснювати посів соняшнику, то варто вибирати сорти, які вже перевірені часом. Під час вибору насіння потрібно звертати увагу на відсоток сходження, його значення має бути максимальним.

Насіння досить часто класифікують за терміном дозрівання, зокрема поділяють на ранньо-, середньо- та пізньостиглі сорти.

Якщо ви вирощуєте насіння у промислових масштабах, то краще вибрати для посіву декілька сортів, у такий спосіб ви убезпечите себе від ризиків та зможете максимізувати прибуток.

Також необхідно звертати увагу на кліматичні умови та склад ґрунту, оскільки від цього залежить врожайність соняшника. Для соняшника найкращими "попередниками" є озимі зернові культури, водночас вкрай небажано сіяти соняшник після різноманітних коренеплодів. Також не слід висівати соняшник кілька разів підряд на одному полі, оскільки ризик поширення різноманітних шкідників є доволі високим.

Сучасний ринок пропонує надзвичайно велике різноманіття насіння. Насіння Ясон є надзвичайно високоврожайним, стійке до вилягання, борошнистої роси та інших хвороб та шкідників. Насіння Бенето французької селекції має потенціал врожайності 50 ц/га. Цей сорт є ранньостиглим та має високий рівень стійкості до різних хвороб.

Насіння соняшнику Ясон ви можете придбати у компанії «Агроспецпроект». Ми гарантуємо відмінну якість, яка підтверджується відповідними сертифікатами. Здійснюємо як оптовий, так і роздрібний продаж. У нас діє система накопичувальних та партнерських знижок. Ми пропонуємо насіння соняшника української та французької селекції. Здійснюємо безкоштовну доставку по всій Україні. Наше насіння відрізняється від імпортного лише значно меншою ціною. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на замовлення!