Насіння гібридної кукурудзи: готуємо все до посіву  

Недарма Микита Хрущов свого часу надавав великого значення кукурудзі. Ще із 50–60-х років, коли перший секретар КПРС відвідав США, він зрозумів, що "Кукурудза – цариця ланів". За допомогою кукурудзи ще 1949 року Микита Хрущов врятував Республіку від голоду. Зараз же вирощування кукурудзи для виготовлення муки скоротилося, але натомість її активно почали використовувати у сільському господарстві. Для кормових цілей висівають одні сорти, але багато хто з нас сам любить поласувати кукурудзою – для цього існують солодкі сорти кукурудзи.

Не дивно те, що кукурудза – улюблениця багатьох, адже спеціальна столова кукурудза має особливий смак. Все ж таки приблизно 65 % кукурудзи використовується в кормових цілях у аграрній галузі. Це універсальна кормова культура, яка підійде для годівлі усіх свійських тварин. Найбільше її використовують для підкормлювання птиці та свиней. У кукурудзі наявний великий вміст поживних речовин, які легко засвоюються.

Поговоримо про те, що ж необхідно робити, аби урожай приніс бажаний результат. Досвідчені представники аграрного господарства наголошують на тому, що кукурудза "любить" сонце. Тому у сонячних місцях вона буде родити краще. Великою перевагою цієї культури є те, що ґрунт не має великого значення – вона дає добрий урожай навіть там, де для інших культур місцевість може бути несприятлива. Варто звернути увагу на те, яка культура була посіяна там попередньо. Тут кукурудза теж не надто вибаглива. Її можна сіяти після помідорів, коренеплодів, зернобобових тощо. Яким би хорошим не був ґрунт, його варто підживлювати органічними та мінеральними добривами. 

Посів кукурудзи проводять тоді, коли земля вже прогріта сонцем, це приблизно в середині-кінці квітня. Для того щоб швидше побачити паростки кукурудзи назовні, можна замочувати насіння у теплій воді. Після того як з'являються паростки, можна проводити посів. Для того щоб мати врожай протягом всього літа, можна висаджувати кукурудзу з різним терміном дозрівання з інтервалом 15 днів.

Безумовно, для отримання хорошого урожаю слід використовувати тільки якісне насіння. ПП "Агроспецпроект" пропонує посівні матеріали, які стійкі до шкідників та несприятливих погодніх умов, характеризуються високими показниками врожайності і, що найголовніше, високою прибутковістю з гектара землі, якщо порівнювати із сортами інших виробників. Ціни на увесь товар максимально вигідні. Усе насіння гібридної кукурудзи та іншої сортової сертифіковане і відповідає нормам ДСТУ. Купуйте найкраще у ПП "Агроспецпроект" та отримуйте чудовий результат!