Цукрова кукурудза: ласощі з неймовірними перевагами!

Ця золотиста красуня стала улюбленими ласощами багатьох людей. Вона популярна і улюблена в будь-який час року. Це - цукрова кукурудза. Крім того, що вона має унікальний смак, вона дуже корисна для нашого організму.

Спробуєте вгадати в чому користь? Ми вам підкажемо: в складі курурудзи перебуває майже не третя частина елементів періодичної системи! Але це не просто набір - а ніби на замовлення обрані тільки найнеобхідніші частки для людського організму. Давайте проаналізуємо основні переваги.

Насіння солодкої кукурудзи не надто вибагливе при вирощуванні. Воно не проти таких «сусідів», як стручкова квасоля або щось таке. Напевно, найголовнішим для кукурудзи є правильно вибране місце. Воно повинно бути дуже сонячним, тому що без сонця, у неї не вистачить сил формувати качани.

Переходячи до наступних властивостей, варто відзначити, що насіння кукурудзи сучасних агровиробників стало мати в собі набагато менше крохмалю і в той же час більше вітамінів і природного цукру. Цікаво, що один качан кукурудзи за вмістом цукру можна порівняти з однією динею, ананасом або кавуном. Розміри все-таки відрізняються!

Крім цього, варто відзначити й інші важливі елементи в складі. Так, ми можемо говорити про велику кількість глюкози, сахарози і фруктози. А з приводу кількості - у кукурудзи цих речовин більше, ніж, можливо, є у деяких овочів і фруктів.
Усі ці речовини є неоціненним «енергетиком» для людини. А також цей солодкий продукт є непоганим заспокійливим. По-суті, він допомагає легше справлятися зі стресами.

Із приводу інших необхідних елементів, що містяться в солодкій кукурудзі, варто відзначити вітаміни групи В. Вони допомагають нервовій системі людського організму працювати в нормальному темпі.

Також наявність вуглеводів. Це важлива речовина, яка стає не тільки джерелом енергії (без ризику потовстіти), але і робить дивовижні речі: захищає клітини організму від виникнення раку, а також знижує відсоток ризику захворіти серцевим захворюванням.

Із корисними речами майже закінчили. Хочемо попередити вас про одну маленьку хитрість: іноді можна наштовхнутися на продавців, які замість солодкої кукурудзи насправді продають звичайну.

Що потрібно знати, щоб відрізнити?

По-перше - колір. Польова кукурудза буде блідішою, ніж цукрова, вона більш налита сонцем, жовта.
По-друге - ряди. У звичайній кукурудзи рядів набагато менше, ніж у солодкої.
По-третє - ниткоподібні маточки.
Звичайна кукурудза відрізняється темними, коричневими, а солодка - світлими.

Для того щоб не потрапити на шахраїв, краще мати свою кукурудзу. У нас тільки найкраща, добірна цукрова кукурудза. Купити насіння можна в інтернет-магазині. Приєднуйтесь і насолоджуйтеся здоровим і якісним продуктом.