Кращі гібриди соняшнику: їх дійсно варто купити!

Вирощуєте соняшник? Тоді вас точно цікавить питання правильного вибору гібридів, адже від цього залежить урожай. Ми хочемо полегшити вашу нелегку задачу і запропонувати вам кращі гібриди соняшнику, які вас точно не розчарують.

Гібрид Алам - чудовий результат навіть при несприятливих умовах

Цей чудовий простий гібрид - фаворит аграріїв. Він досить відомий завдяки своїм чудовим характеристикам. З насінням соняшнику Алам можна отримати чудові результати навіть за несприятливих умов. Гібрид зовсім невибагливий до умов вирощування, навіть при середній агротехніці дає прекрасні результати. Неможливо не відзначити стійкість до фомопсису, яка дозволяє отримати високий врожай під час спалаху захворювання!

Якщо ви хочете великий урожай без особливих турбот, вибирайте гібрид Алам!

Гібрид Атланта - урожай поза конкуренцією!

Ранній гібрид зі здоровим стеблом має високий потенціал врожайності та пластичність у всіх зонах вирощування. Агрономічні характеристики чудові. Гібрид Атланта характеризується високою стійкістю до стресів, вилягання, фомопсису, склеротинії, фомозу. Потенціал урожайності - 5 т/га.

Насіння соняшнику Жалон - новий гібрид, стійкий до вовчка

Трилінійний гібрид Жалон відрізняється високою стійкістю до фомопсису та вовчка. Відноситься до середньо-ранніх гібридів. Серед основних характеристик - висока стійкість до вилягання, висока однорідність, стійкість до багатьох хвороб: склеротинії, фомопсису, вовчка та інших. Потужна коренева система дозволяє використовувати ґрунтову вологу з глубини 1,5-2,5 м.

Насіння соняшнику Форвард - цікава новинка!

Форвард простий міжлінійний гібрид внесений до Реєстру сортів рослин України з 2008 року для вирощування в зонах Степу та Лісостепу України. Має високу стійкість до вилягання, осипання, ураження борошнистою росою. Величезна перевага гібриду - його витривалість до посухи та ураження кореневими гнилями. Потенціал врожайності становить понад 4,4 т/га.

Високоврожайний гібрид Ясон

Гібрид середньоранній, його вегетаційний період становить 108 діб. Стійкість до вилягання та осипання досить високі. Ясон характеризується стійкістю до ураження несправжньою борошнистою росою і заразихою. Він витривалий до посухи та ураження кореневими гнилями.

Купити кращі гібриди соняшнику ви можете тут. Компанія "Агроспецпроект" виробляє насіння європейської якості, приділяючи особливу увагу ціновій політиці. Ви можете розраховувати на хороші знижки, накопичувальні, так і партнерські. можете бути впевнені - насіння від "Агроспецпроект" відрізняються від імпортних тільки низькою ціною!