Насіння соняшнику Форвард: купуйте і урожай не розчарує

Вирощувати соняшник - справа прибуткова, з цим навряд чи хтось стане сперечатися. Завдяки зусиллям селекціонерів з'явилося безліч сортів і гібридів цієї культури і постійно з'являються нові. Але серед них особливе місце займає гібрид під назвою Форвард. Про те, чому вам обов'язково варто купити насіння соняшнику Форвард, читайте в цій статті.

Насіння соняшнику Форвард: характеристики

Цей простий високоврожайний міжлінійний гібрид внесений до Реєстру сортів рослин України з 2008 року для вирощування в зонах Степу та Лісостепу України. Висота рослин становить 180 см. Кошик має трохи опуклу форму діаметром до 20 см, лузжистість - 22%, панцирність - 99,7%, маса 1000 насінин до 60 г. Вміст олії в насінні становить до 49,8%.

Гібрид Форвард відноситься до середньоранніх. Вегетаційний період становить 108-110 доби. Серед переваг - висока стійкість до вилягання та осипання, а також до ураження різного роду шкідниками: удаваною борошнистою росою, заразихою. Також варто відзначити витривалість до посухи та ураження кореневими гнилями.

Якщо говорити про господарські ознаки, то гібрид Форвард має дуже високий потенціал врожайності - понад 4,4 т/га. Рекомендована густота 50 тис. рослин/га. Гібрид досить вимогливий до внесення мінеральних добрив у дозі N40P40K40. Підготовка грунту і посівного матеріалу здійснюється згідно з прийнятими технологіями. На ділянках гібридизації батьківські форми висівають в один термін за загальноприйнятою агротехнологією.


Де купити насіння соняшнику Форвард?

Зверніться в компанію "Агроспецпроект", яка здійснює вирощування високоврожайного гібридного насіння соняшнику, а також його доопрацювання до європейських стандартів. Дяльність здійснюється під жорстким контролем постачальників батьківських форм соняшнику компанії «Euralis Semences» (Франція).

Завдяки співпраці з провідними світовими компаніями ми маємо можливість забезпечити українських виробників сільськогосподарської продукції якісним насінням з високим генетичним потенціалом і високою продуктивністю. Обов'язково здійснюється контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи з підготовки грунту і закінчуючи відвантаженням товару споживачеві.

Купити насіння соняшнику Форвард ви можете вже зараз з оперативною доставкою в будь-яку точку України.