Якісний посівний матеріал соняшника можна купити і в Україні!

Що не посій в українській землі - все проросте! Родючі грунти та помірний клімат створюють умови, що є ідеальними для розвитку багатого господарств. Проте не менше значення має якість насіння. Українські аграрії купують посівний матеріал соняшника у "сусіда", переплачуючи у рази.

 Умовами для продуктивної праці природа нас забезпечила сповна, нарікати немає на що. Але ж чому тоді ресурси використовуються так нерозважливо? Чому малі і середні аграрні підприємства купують насіння у іноземних колег? Звичайно, якість такої продукції висока, але і ціна відповідна. Вітчизняний ринок може запропонувати конкурентоспроможний посівний матеріал соняшника. Єдине чим українське господарство відрізняється від іноземного, так це гучністю імені.

 Дорожче не завжди означає краще! Підприємство "Агроспецпроект" - гідний представник своєї галузі. 15 років сумлінної праці кваліфікованих спеціалістів виводять на новий рівень аграрне становище українських господарств, займаються розповсюдженням насіння агрокультур, надають кваліфіковані консультації про методи і технології вирощування сільськогосподарських культур в будь-якій кліматичній зоні України.

У підпорядкуванні організації 8000 гектарів землі, на яких вирощуються найкращі сорти соняшника. Серед яких:

  1. Айтана - ранньостиглий гібрид соняшника першого покоління, вегетативний період якого становить 103 дні. Вміст олії в насінні 51%, генетичний потенціал врожайності близько 45 ц/га , а маса 1 тис. зерен: 60 г.

  2. Жалон - ранній гібрид з великим стеблом і значною пластичністю. Прибирання можна починати на 106 добу. У насінні міститися 52% масел, маса 1 тис. насінин 75 г. Потенційна урожайність 46,8 ц/га.

  3. Аламо - ранньостиглий сорт, урожайність 45 ц / га, вміст масел в насінині 52%, маса 1 тис. Зерен - 72 г. Гібрид Аламо дуже стійкий до вилягання, стресу, різноманітних хвороб.

  4. Атланта - ранньостиглий гібридний сорт. Прибирання можна починати на 102 - 103 добу. У насінні міститися 50% масел, маса 1 тис. Зерен - 60 г. Середня врожайність соррту становить 50 ц/га.

  5. Ясон - гібрид соняшника ранньої стиглості. Період вегетації -108 діб., маса 1 тис. зерен - 84 г., вміст масел - 49,7-50,1%, середня врожайність - 41,6 ц/га.

 Все насіння проходить строгий контроль на кожному етапі виробництва. Його якість підтверджена сертифікатами державної сільськогосподарської інспекції. І головне, ціна за високоякісний посівний матеріал соняшника лишається українською!

 ПП "Агроспецпроект" запрошує до співпраці . Детальну інформацію дивіться на нашому сайті.