Для високого врожаю сіємо насіння соняшника Ясон

Соняшник - невід'ємний атрибут української культури, що завоював прихильність не тільки цікавим виглядом, а й корисними властивостями та багатофункціональністю у використанні. Сьогодні "квітка сонця" користується значним попитом в промисловості. Тому не дивно, скільки уваги приділяється для вдосконалення виробничих процесів переробки, схемам вирощування та догляду, ну і звичайно продуктивності самих рослин. Унікальне дитя селекції - насіння соняшника Ясон.

 Значення соняшника в харчуванні, промисловості та тваринництві важко переоцінити. Для переробки використовують майже всю рослину, способів застосування якої важко злічити. Найпопулярнішим продуктами, звичайно, є олія та насіння соняшника, що широко використовуються в харчовій промисловості. Проте не менший внесок цінної культури і в інші галузі. Ту ж олію, що ми звикли бачити на столі, використовують для технічних потреб, з неї виготовляють мило, лаки, лінолеум. Стебла слугують сировиною для пряжі, матеріалу для виробництва чемоданів та картону. При спалюванні соняшника отримують золу, що є основою для добування калію, поташу, селітри, а квіти є джерелом хініну. У тваринництві соняшник - однин з основних кормових матеріалів.

 Переваги насіння соняшника Ясон. Гібрид першого покоління - сорт Ясон поєднує в собі характеристики, що можуть задовольнити потреби виробництва, незалежно від їх напрямку. Основні властивості, якими має володіти рентабельна рослина - це її урожайність, стійкість до негативних кліматичних умов та хвороб, мінімальна затратність сил та коштів на вирощування культури.

 Виводячи сорт соняшника Ясон, селекціонери потрудились на славу, адже його показники є найбільш близькими до ідеалу. Сорт Ясон є високоврожайним та ранньостиглим, з вегетаційним періодом близько 108 днів. Висота рослин 175 - 180 см. Генетичний потенціал передбачає середню врожайність 4,16 т/га. Вміст олії в насінні 49,7-50,1%, схожість - 96%. Рослини стійкі до осипання та вилягання, проте не надто добре переносять засухи. Стійкість до основних хвороб виду, таких як несправжня борошниста роса, вовчок основних- рас (A, B, C, D, E), кореневі гнилі, лишається на високому рівні. Рослини толерантні до загущення, рекомендована густота - 50 тис. одиниць рослин/га.

 Хто реалізує? Купити насіння соняшника Ясон можна у професіоналів своєї справи ПП "Агроспецпроект", чия продукція сертифікована державною сільськогосподарською інспекцією. Рівень якості вирощування та самої продукції відповідає європейському, при цьому ціна на насіння залишається українською.

 

Для гарантованого успіху свого бізнесу купуйте якісне насіння, не переплачуючи.

Завжди раді співпраці!